E-Ticaret

  Elektronik ortamda zamandan tasarruf sağlayan e ticaret sisteminde müşterilerinize daha fazla ürün seçeneği sunmanız mümkün. Üstelik elektronik ortamda olması 7/24 hizmete ulaşılabilir olduğunuz anlamına geliyor. Ancak E-Ticaret sitesi kurmak için bir araya getirmeniz gereken bir çok faktör var. İzmir Web Tasarım ile bu ihtiyaçları tek alanda karşılayabilirsiniz. Bir alan ve e-satış yazılımına sahip olmakla işe başlayabilirsiniz. Tabi bu yazılım tercihinize göre SSL güvenlik sertifikaları ve online ödeme sanal pos araçları gibi birçok özelliğe sahip olmalı. Bunların dışında doğru strateji ile yapılan arama motoru optimizasyonu (seo) ve bir yönetim paneli de gerekli.

   Firmanızın 7/24 açık bir online şubesi olur. Ürün depolama sıkıntınız olmadan müşterilerinize daha fazla ürün çeşidi sunabilirsiniz. Dükkan giderleri, ürün stoğu ve maliyeti, iş gücü gerçek bir dükkana göre çok daha düşüktür. Az bütçe ve eforla dünyanın her yerinden sürekli ve yeni müşteri kazanma şansınız yüksektir. Yani potansiyel müşteri sayınız milyonlarla ölçülebilir. Özellikle gece yapılan kampanyalarla rekor satış hacmine ulaşabilirsiniz. İnternette sınırsız kitleye ulaşabilen E-Ticaret sitesi sahibi bir firmanın aynı zamanda sosyal mecralarda yapacağı çalışmalar sayesinde marka bilinirliliğini de oldukça arttırabilir. İzmir Web Tasarım olarak sizin özel geliştirdiğimiz e-ticaret yazılımı veya woocommerce, open cart gibi e-ticaret yazılımları ile çok kısa sürede istediğiniz standartlarda size özel tasarımla e-ticaret sitelerinizi hayata geçiriyoruz. Mobil uyumlu geliştirdiğimiz e-ticaret yazılımlarıyla sadece bilgisayar başındaki değil, aynı zamanda seyahat etmekte olan akıllı telefon veya tablet kullanıcısının dahi alışveriş yapmasını kolaylaştırıyoruz.

   Markanızı milyonlarca potansiyel müşteri ile tanıştırmak için sandığınız kadar bütçe harcamanıza gerek yok! İşe başlangıç seviyesinde bir yapı oluşturarak belki de bir dükkan kiranızın çok altında bir tutar ile başlangıç yapabilirsiniz. Çok fazla farklı kategoride satıcı olduğu için maliyetli bir iş gibi görünse de az harcama ile yakaladığınız yüksek potansiyeli siz de göreceksiniz.

   İzmir web tasarım size özel e ticaret sitenizi oluşturdu. Peki sonrasında ne yapacaksınız?
Trafik, etkileşim ve dönüşüm oranlarınızı hızlı bir biçimde arttırmak, online satış yaparak satış gelirlerinizi arttırmak , ürün grubu ve ürün yönetiminizi kendiniz yapabilmek ve Google AdWords reklamları, Seo Çalışmaları, Sosyal Medya Yönetimi, Banner Tasarımları (Görsel Çalışmalar) gibi bir çok farklı hizmet kaleminden yararlanabilmek için hemen bizi arayın. İzmir Web Tasarım her ihtiyacınız olduğunda e-ticaret sürecinin tüm alanlarında size sorunsuz ve tam destek sağlar. Doğru adımlarla atılan başarılı bir e-ticaret sürecinde insanların markanızı seçmesini sağlayabilirsiniz.

TOP