Web Tasarım 

 İzmir Web Tasarım olarak, dilerseniz paket dilerseniz özel, potansiyel müşteriyi markayla etkileşime geçirecek özgün ve güncel çalışmalar yapıyoruz. Web tasarım prensiplerimizin başında markanızın dijital aynası olan ve vizyonunuzu yansıtan web sitenize en son teknoloji ve işlevleri içeren mobil uyumlu çözümler üretiyoruz. Bir web sitesine sahip olmak adına yapmanız gerekenler için bir çok firma sizi yorsa da İzmir Web Tasarım bu konuda uzman ve profesyonel kadrosu ile sizi hiç yormadan sadece bir kaç temel bilgi ile web sitenizi hazırlar. Kullanıcı dostu tasarımlar ile kurumsallığınızı web dünyasına aktarır. Ayrıca web sitenizin kontrolü, sağladığımız kolay kullanımlı yönetim paneliyle tamamen sizin elinizde.

   2000’den fazla dijital projelerin içinde olup daha da kendini geliştirme çabasında olan uzman ekibimiz, isteklerinizi benimseyerek size en uygun çözümü sunar. Mobil uyumluluk ve HTML5 teknolojilerini standart olarak kullanan ekibimiz oluşturduğu tüm siteleri İzmir Web Tasarım için özel olarak responsive hazırlar. Şirketinize özel tasarım veya bir paket ürün, seçim sizin… Tercih ve ihtiyacınıza göre alacağınız profesyonel hizmetler için yapım süresince dilediğiniz kadar teknik destek imkanı mevcut. Ekibimiz içerisinde yer alan. AdWords ve Sosyal Medya Uzmanları sayesinde web sitesini sadece görsel olarak değil teknik olarak da süzgeçten geçiriyor ve maksimum başarı için efor sarf ediyoruz.

   Kurumsallığınız için marka iletişimini hedefleyerek özel çözümler üretiyoruz. Kobi, esnaf veya bir grup şirketi dahi olsanız, sizi dijital dünyada vizyon sahibi marka haline getirmek için ekibimiz var gücüyle çalışıyor. Referanslarımızdan da anlaşılacağı gibi son bir kaç ay içinde bile onlarca web sitesi tasarımı yaparak diğer işletmeleri internet üzerinde başarılı hale getirdik. İlerleyen teknolojiyi yakından takip ederek sürekli kendini geliştiren ekibimiz kullanıcı deneyimini de son derece dikkate alarak firmanızı stil sahibi bir marka haline getiriyor. Artık web siteniz sizi dış dünyada temsil edecek yeni kimliğiniz. E-posta adreslerinizin kurumsal web site uzantısında olması da bir diğer önemli ayrıntı.

TOP